Snadné ovládání, hezký na pohled

Nastávající maminky a tatínkové při výběru kočárků dbají především na to, aby vybrali pro svého potomka kočárek, který bude maximálně bezpečný a bude splňovat veškerá kritéria. Pro štěstí všech dnes kočárky toto opravdu splňují, a navíc jsou vybaveny moderními vymoženostmi.

Především prarodiče budou překvapeni, jaké úrovně dnešní vozidla pro nejmenší dosáhli. Plně otáčivá kolečka přední způsobují, že se s kočárkem skvěle manipuluje, takže nebudete mít sebemenší problém v terénu nebo například při nastupování do autobusu či vlaku. Dají se samozřejmě ale aretovat, aby se nepohnula, pokud zrovna potřebujete jet rovně, a to například při vcházejí nebo vjíždění někam předními kolečky napřed je opravdu důležité.

znak kocarku

Co se týče designu, jako to bývá u všeho možného, ani u kočárků to není výjimkou, můžete si vybrat ze široké palety barev, provedení a tak dále. Po čem byste ale měli hodit oko nejvíce je, abyste si zvolili nejlépe trojkombinaci kočárku, protože je to velice pohodlné a máte vystaráno dopředu. Miminko samozřejmě roste a vyvíjí se, proto i vaše požadavky na kočárek se budou vyvíjet. A proč neponechat jenom základní konstrukci a měnit na ní jen to vrchní sedadlo, když to řekneme laicky?

sportak

Například takový kočárek Kunert Lavado splňuje kritéria bezpečnosti, a navíc je dostupný v několika barevných provedeních, takže si vybere i náročnější zákazník. Má lehkou konstrukci, takže vás nebude trápit jeho váha. Má gelová kolečka na nožičkách, nezradí vás v terénu, vyhovuje mu spíše ten městský, miminku se v něm bude krásně hovět, má velký nákupní košík pod kobrou. Můžete si k němu za zvýhodněnou cenu dokoupit i autosedačku a máte vybaveno a připraveno na příchod vašeho miminka. V ceně je k dispozici ke kočárku samozřejmě pláštěnka, moskytiéra a dokonce držák na láhev, což ocení milovníci horkých nebo i studených nápojů, které budete mít stále při ruce.