Na stěhování si raději přivstaňte


Je známo, že čím více lidí spí, tím méně se kolem nás šíří negativních myšlenek a energií. Z tohoto důvodu je výhodné zejména období pozdě večer, kdy lidé ulehají ke spánku, v noci, kdy podřimují a spí hlubokým spánkem, a velmi brzy ráno, kdy se dosud neprobudili. Projevuje se to zejména v hustě obydlených oblastech a má to samozřejmě vliv na každého, kdo v tuto dobu bdí. Možná se vám z vlastní zkušenosti přihodilo již mnohokrát, že se vám v této době lépe pracuje, resp. soustředí na práci, lépe se vám přemýšlí, lépe komunikuje s partnerem nebo s vašimi přáteli.

kartonová krabice

Tohoto jevu lze využít pro celou řadu činností a mezi nimi i pro stěhování. Přináší to i jiné výhody, a bude-li stěhovací firma svolná k tomu, přestěhovat vás právě v této denní době, může to být výhodné pro obě strany a může to celý stěhovací proces významně posílit.

Ticho a klid – značný pozitivní vliv na lidskou činnost má ticho. Možná se vám to nezdá, ale zkuste si to někdy sami na sobě. Vypněte televizi, vypněte rádio, počítač, tablet a mobil a posaďte se jen do křesla s rozečtenou knihou. Neposlouchejte žádnou hudbu, jen vnímejte ticho kolem vás, tedy ve vhodné době, právě hlavně v noci. Ticho a klid pomáhají i při stěhování, protože se všichni lépe soustředí na pracovní úkon.

papírové krabice

Minimální silniční provoz – stěhovací firma stěhování v Praze by mohla ocenit i malý provoz na silnici, žádné kolony, žádné zácpy. Plynulý slabý provoz má příznivý vliv i na stres a čím méně stresu při stěhování, tím samozřejmě lépe.

Nikdo vás nebude „otravovat“ – když se na vás přilepí někdo otravný, máte toho někdy dost. Odebírá vám z aury energii a nevíte, jak se jej zbavit. Nepomáhají ani taktní připomínky a brzy zjistíte, že vám takový člověk odvál celý den. Čím více takových jedinců spí, tím menší je pravděpodobnost, že na ně narazíte v terénu zrovna vy.