Uklizeno bez námahy

Uklízení nepatří mezi nejoblíbenější činnosti většiny lidí. Patříte mezi ně i vy, a přesto chcete mít doma čisto a uklizeno? Můžete si nás zavolat na pomoc. Jsme firma provádějící úklid v Pardubicích. Lidé si nás najímají z mnoha důvodů, a nejčastějším je, že nechtěl mýt okna. Jde o nejméně oblíbenou činnost co se úklidu týče a to hned z několika důvodů.

mytí žaluzií

– Je těžké okna vyleštit tak, aby na nich nebyla jediná šmouha
– Jde o fyzicky náročnější práci
– Mytí oken je časově náročné

Nezáleží na tom, jestli máte doma hodně oken a dveří, ale na tom, abyste je měli neustále čistá, pokud na tom trváte. Potom se bavíme o mytí oken každých pár dní, a na to každý nemá čas. Proto nám volají zákazníci, kteří mají rádi čistotu, a nejlépe bez námahy. My jsme zkušení, a umíme doslova zázraky ve velmi krátkém čase.

To samozřejmě není vše
Jsou lidé, kteří jsou velmi pracovně vytížení. I ti však chtějí mít hezký domov, a proto provádíme i další úklidové práce. Jsme schopni vyžehlit prádlo, uklidit domácnosti a kanceláře, a aby byla spokojenost našich zákazníků stoprocentní, provádíme i zahradnické práce. Kalkulaci prací provádíme vždy předem, a je jen na vás, co všechno od nás budete chtít.

čistící prostředky

Kde všude uklízíme?
Kromě domácností a kanceláří uklízíme třeba nemocnice, výrobní haly a bytové domy. Najímají si nás nejen jednotlivé domácnosti, ale i právnické osoby. Množství zakázek je pro nás ukazatelem kvalitně odváděné práce a spokojených zákazníků. Nestyďte se nechat si uklidit dům profesionální firmou, i kdyby to měl být jen úklid po stěhování nebo třeba před Vánoci. Nechat si uklidit není ostuda ani zločin, proto neváhejte, a vyhledejte naši pomoc v případě potřeby. Aby byly naše služby komplexní, provádíme i údržby objektů. S námi bude všechno v pořádku – opravené a čisté. Svěřte se do našich rukou a užívejte si ušetřený čas.