Půjčky pro jednotlivce

Jednotlivce míním jen jednu fyzickou osobu. Ony si totiž půjčují i firmy, nebo společnosti a většinou to nebývá jen pár šupů. Většinou jsou to částky, které my známe jen z televize nebo vyprávění. A v běžném životě se s nimi osobně nesetkáme. Existuje spousta druhů půjček a asi se již nepovede vypátrat, kdy byla první půjčka na tomto světě poskytnuta. Ani v případě, že bereme v potaz půjčky pouze finanční, tedy peněžní. Oni Féničané peníze sice možná vymysleli, ale asi nepůjčovali. Nebo ano? Nu, nebudeme se hrabat v minulosti, ale je docela dobře možné, že si lidé už v té době půjčovali nějaký obolus, třeba jen na nějaký lahodný mok.

peníze ve vzduchu

To se už asi nedozvíme, ostatně nás to nemusí tlačit v botě. Nás zajímají půjčky současnosti, a to půjčky takové, které se dají vyřídit velmi rychle. Zde si zase ovšem musíme ujasnit pojem, co je to velmi rychle. U běžných půjček je to tak během měsíce. Ono to trvá, než to projde přes všechny možné schůdky v hierarchii. A také je v tom doba, než přinesete potřebná potvrzeni. Nejdůležitější je to, které vám vystaví vaše účetní ve mzdové účtárně. Totiž to o výši příjmu. Pokud již všechna potvrzení máte, může se začít přezkoumávat, aby se přišlo na to, že na půjčku dostat nemůžete, neb váš oficiální příjem je malý.

vějíř z bankovek

To vás nakrkne, protože vám se zdá velký dost. Jenže banka má své privátní určovací základy a prostě vám peníze nedá. A vám nezbude než využít jiný druh půjčky. Nebankovní americké hypotéky v sobě ukrývají něco, co jinde nemá obdoby. Ve velké většině případů se zde moc na dokumenty nedá a nějaké potvrzení o výši příjmu je zde zhola zbytečnou věcí. Zde se vše projednává jinak, řeší jiným způsobem, ale hlavní věcí je to, aby žadatel půjčku dostal a pokud možno do druhého dne. Tím je to myšleno tak, že žadatel odsouhlasí podmínky a podepíše smlouvu. Týž den má peníze na účtu.