Rekonstrukce domu proběhne hladce

Rekonstrukce starších objektů, které obýváte, a nemáte jinou možnost se zároveň nastěhovat někam jinam, mohou komplikovat určité momenty. Jedním z nich je i vnitřní vybavení, které je nutné někam přestěhovat, aby nedošlo k jeho poškození. Ale jak to udělat, když nemáte garáž a na zahradě je pouze stará kůlna, kam se vše nemůže vejít? Máme řešení – skladový kontejner pronájem.

přeprava kontejnerů

Skladové kontejnery putují napříč světem vlakovými soupravami, kamiony i lodní dopravou a převáží se v nich zboží velmi rozmanitého charakteru. Počínaje dětskými hračkami a konče nábytkem. Kontejnery jsou zhotoveny z profilovaného ocelového plechu a je docela pravděpodobné, že jste některý z nich zahlédli na vlakových překladištích v blízkosti některých nádražních budov.

skladové kontejnery

Kontejner je velmi kompaktní a snese i velmi hrubé zacházení a extrémní povětrnostní podmínky. Nevadí mu vichřice, krupobití, silný déšť ani letní tropické teploty a UV záření. Do jeho nitra nepronikne žádná nečistota zvenčí a veškeré uložené předměty jsou tu v bezpečí. A právě toho využívají pronajímatelé kontejnerů, aby je nabízeli lidem v situacích, jako je možná i ta vaše – pro rekonstrukce rodinných domů a rekreačních chat.

Jak to funguje

Pronájmy kontejnerů probíhají tak, že si objednáte požadovaný počet a rozměry boxů s tím, že budete mít na zahradě dostatek volného prostoru pro jejich pokládku. Vhodné je terén srovnat do roviny a mít k místu pokládky zajištěný příjezd nákladním autojeřábem. Přepravu a pokládku kontejnerů zajišťuje pronajímatel a vy se musíte následně rozmyslet, jak dlouho je chcete na zahradě mít. Pronájmy jsou běžně uzavírány na dobu několika měsíců a další podrobnosti byste si měli včas dojednat se zástupcem firmy. Potřebujete-li kontejner i v období zimních měsíců, není to žádný problém, pronájmy probíhají celoročně.