Šití a vyšívání

Je opravdu mnoho lidí, které baví něco tvořit vlastníma rukama. Taky je mnoho lidí, kteří dávají různé dárky, které vyrobí sami, protože si myslí, že to bude lepší dárek než kupovaný. Podle mého názoru je tohle taky z půlky pravda. Ale sice taky lidé, kteří raději dostávají anebo kupují dávky z obchodu, protože jim přijdou lepší a jednodušší, protože nemusí nic vyrábět a dělat si tím plnou hlavu. Ale když to tak vezmu, tak já, když od svého syna dostanu krásný dárek, kterými ručně udělal, tak jsem opravdu štěstím bez sebe.

Pravidelně kupuji nitě.

A mně osobně se líbí, když mi syn udělá nějaký dárek. Je to krásné a je to od srdce. A hlavně je to tak, že tím vlastně daroval svůj čas a je pro mě. Mnoho lidí si myslí to samé a já jsem za tohle ráda. Navíc jsou ale taky lidé, kteří něco tvoří dále jen tak pro sebe anebo to dokonce i prodávají. Jsou proto různé obchody anebo e-shop je či galanterie, kde se taky můžete podívat na obchod webovou stránkou prima-obchod.cz, kde najdete produkty a textilní galanterii, jako například nitě.

Občas ráda vyšívám.

Ten, kdo vyšívá anebo šije anebo vyrábí různé výrobky, tak potřebuje nejenom nějaké látky anebo doplňky, ale taky nitě, které jsou taky v noha barvách. A nejenom jednu, protože budete potřebovat různě barevné nitě, pokud chcete šít anebo vyrábět něco barevného. A vzpomínám si, jak syn ve školce dělal ze šišek krásně omotané nitě https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/nite, které se potom daly zavěsit. Byla to opravdu krásná dekorace na zahradu jako taková podzimní dekorace. Mně se to líbí. A potom, když skončil podzim a nastala zima, tak jsem šišky z nití vzala a dala jsem je na vánoční stromeček. Kdybyste viděli ten radostný úsměv u syna, tak byste udělali to samé. A jak na tom jste vy? Bavilo vás tehdy na základní škole povinně něco vyšívat a šít? Mě osobně to nebavilo, ale nyní si občas něco vyšiji.