Různorodá technika


Technické vÄ›ci jsou nÄ›co, co ÄlovÄ›k vlastnÄ› využívá každý den, i když si to tÅ™eba ÄlovÄ›k nechce pÅ™ipustit anebo si to neuvÄ›domuje, tak to dÄ›lá samozÅ™ejmÄ› vždycky nevÄ›domky, protože my lidé využíváme techniku opravdu dennÄ›, jako tÅ™eba například budík. Pochybuji, že by se nÄ›jaký ÄlovÄ›k budil bez budíku. PÅ™edpokládám, že i vy máte doma budík a je úplnÄ› jedno, jestli ho máte takový starý retro budík anebo na mobilním telefonu anebo jestli máte digitální budík. Tohle vůbec na to nemá žádný vliv a vůbec to nevadí, protože mnoho lidí samo od sebe nevstane. TÅ™eba když máte vstávat v Å¡est hodin nÄ›kam, tak pochybuji, že byste takhle vstali sami od sebe.

Techniku má doma každý.

A samozřejmě, že někdo má vnitřní hodiny, jenomže tohle se musí trénovat mě. Tedy osobně mě se kolikrát podaří, že vstanu v takovou dobu, ve kterou potřebuji, anebo vstanu třeba minutu nebo dvě dříve před zvoněním budíku. Tohle je docela takové fascinující a nedokáži si to vysvětlit. Pokud i vy fandíte technice, tak předpokládám, že spíše máte nějaký opravdu krásný designový digitální budík anebo budík máte na mobilním telefonu? Já abych šetřila místo, tak jsem si nepořídila vůbec žádný budík, ale budík mám na mobilním telefonu. Já si myslím, že mobilní telefony tady jsou úplně pro všechno.

Technika dnes toho umí hodně.

Mobilní telefon je podle mého názoru opravdu ta nejlepší technika, kterou ÄlovÄ›k má v mobilním telefonu. tam máte vlastnÄ› úplnÄ› vÅ¡echno, jak budík, tak také můžete si s lidmi volat nebo psát esemesky anebo také hrát různé hry a dozvídat se různé informace. Já mám například v mobilním telefonu také takové aplikace, které mÄ› vzdÄ›lávají v oblasti angliÄtiny a také italského jazyka. Tohle mÄ› opravdu baví. A také na mobilním telefonu Ätu historii, která je také mým velkým koníÄkem. A pokud i vy máte oblíbenou nÄ›jakou jinou techniku, tak se samozÅ™ejmÄ› nestyÄte a svěřte se s tím, protože kdo zná hodnÄ› technických vÄ›cí, tak je jakoby další jiný ÄlovÄ›k.