Sport a zdraví

Vždycky jsem si říkala, že budu dbát o své zdraví. A byla jsem taková, že bez nějakého zdravého koktejlu anebo jídla anebo nějakého dobrého ovoce nezačnu vůbec žádný den. Já tak místo klasické snídaně, jako jsou ovesné vločky s mlékem, jsem si vždycky dopřávala alespoň jeden banán anebo půlku jablka. Já totiž stále držím nějakou dietu, tak se taky nechci přecpávat a nechci nikam chodit s plným břichem. Nemám to pak vůbec ráda a necítím se dobře. A tak jsem si řekla, že si ke klasické snídani dám vždycky taky kousek ovoce. Jaká byla moje svačina? Samozřejmě, že taky zdravá. Kdo chce žít zdravě a mít pevné zdraví, tak taky musí samozřejmě žít, jíst a pít zdravě.

Snažím se žít zdravě.

A taky nepřipadá v úvahu třeba nějaký alkohol v nadměrném množství. A cigarety? To už vůbec ne. A abych nezapomněla na tu moji svačinu, tak ta většinou byla třeba nějaký celozrnný rohlík se šunkou. Mám to ráda, i když vím, že pečivo se moc na dietu nesmí a nehodí se to. A není taky moc zdravé, protože jsem slyšela, že pečivo ve střevech nějak kvasí a prý to není taky zvlášť zdravé. Tak jsem pečivo opravdu omezila a bílé pečivo už nejím vůbec. A vůbec mi to nevadí, snažím se opravdu zdravě žít a taky velmi často sportuji. A koupila jsem si permanentku, kde dvakrát týdně chodím cvičit a jezdím na elektrickém kole.

Moc ráda sportuji.

A moc mě to baví a já si říkám, že je to opravdu perfektní vynález, hlavně pro ty, kteří třeba nemají auto a chtějí sportovat, ale zároveň si u toho třeba taky nakoupit. A elektrické kolo je právě proto to nejvhodnější. Jistě znáte nějaké to elektrokolo, že? Já ho mám a musím říct, že bych ho už neměnila. Sice mám auto, ale elektrokolo využívám opravdu denně, je to velmi praktické a nemusím platit benzin. Vždyť sami víte, jak je v poslední době benzin nebo i nafta velmi drahá. Asi se z toho zblázním.