Vydejte se na motorce po Česku

Pokud opravdu milujete jízdu na motorce, věřím, že jste již dosud zvládli nespočetně motovýletů. Jezdíte sami nebo raději ve dvou či více lidech? Ať tak či tak, vždy se najde nějaké skvělé místo, které nadchne každého. Já osobně jízdu na motorce zbožňuji. Je to můj nejoblíbenější koníček. Nerada ale jezdím sama. Často vyrážím s kamarádkou. Jezdíme každá na své mašině. A stále hledáme místa, kam si vyjedeme příště. 

Motorka na cestě

Tady je pár tipů pro Vás, prostě vím, že inspirace není nikdy dost! Je to největší pískovcové podzemí pro motorkáře v Evropě. Už jste někdy slyšeli o Pekelných dolech? Ne? Tak to musíte napravit a vydat se tam. Je to ráj pro motorkáře. Jde o jeskyni, která se inspiruje motorkářským stylem. Je v ní klub v kterém se pořádají různé koncerty a akce. Tento klub zařizuje i dobrodružství ve stylu projížďky po krásném okolí. A víte, co je na tom naprosto dokonalé? Že před svým domem sednete na svoji motorku a do Pekelných dolů až přímo k baru můžete dojet přímo v sedle. Pekelné doly se nacházejí kousek od vesnice Svitava v lesích. Na mapě velice hravě naleznete. I ukazatele po cestě Vás dobře zavedou. My jsme z tohoto místa byli nadšené a určitě se tam zase brzy vrátíme.

Lidé na motorkách

Někdy naopak jezdím se svým přítelem. Vyrážíme na jedné motorce a máme rádi takzvanou motorkářskou romantiku. Víte kde jí hledat? Já ano! Na Slapské přehradě. Je tam tolik překrásných míst. Dechberoucí výhledy, pěkné památky. Zažít západ slunce na přehradě, perfektní! Lákavé jsou lesní lomy, vyhlídky, třeba Rybyňská vyhlídka, zámek Radíč , muzeum Špýchar nebo třeba Veselý vrch, kde nalezneme rozhlednu. Pro mě to byl na Slapech relax, pohoda, odreagování, božský klid a hlavně ta romantická atmosféra přírody. Jsou tam hezké cesty pro jízdu na motorce. Jezdí se tam opravdu pohodově. Tak neváhejte a za pěkného počasí vezměte motorku, parťáka a jeďte vstříc novým zážitkům!