Tipy, jak jít na pláž s dětmi

Čas je klíč
Doba, ve které dopadá více slunečního světla a více škod je způsobeno UV zářením, je doba mezi 23:00 a 17:00. Doporučujeme v této době, abyste s dítětem navštěvovali pláž vždy mimo tato období a nikdy neprodlužovali tyto časy na pláži na více času než 80-90 minut.

Kompletní sada
Když plánujete svůj první výlet s dítětem na pláž, základní sada, kterou si musíte prostě nutně a nezbytně vzít, obsahuje následující prvky:

m

Ropita, ručníky a náhradní plenky.
Krém na oděrky a podráždění.
Opalovací krém s fyzickým filtrem.
Kojenecká láhev s mlékem, vodou a kousky ovoce v termotašce.
Hračky a kousátka / dudlíky…
Dětský vagon.

Ochrana
Je zřejmé, že musíte zajistit, aby byla pokožka vašeho dítěte plně a hodně chráněna. Děti starší šesti měsíců tak mohou používat speciální opalovací krém pro kojence s nejvyšší úrovní ochrany, odolný vůči vodě a nejlépe s fyzickým filtrem. Na rozdíl od chemických filtračních opalovacích krémů neabsorbují složky a nezpůsobují poškození citlivé pokožky.

Také si zakryjte nohy a ruce košilemi a kalhotami z čisté bavlny nebo prodyšných látek (nikdy syntetických). Nikdy nezapomeňte na čepici a na to, aby byla co nejdelší pod deštníkem, jak na ručníku, tak v autosedačce, když ho vezmete na procházku.

m

Hydratace po celou dobu
Kojenci mají tendenci zůstat dobře hydratovaní dostupným mateřským mlékem, i když je vhodné nosit s lahví na vodu termotašku a také (pro trochu starší  a o hodně větší miminka) kousky a kousky ovoce (mandarinky, kousky pomeranče, melounu, nektarinku, broskev, kousky švestek a podobně. .. ) bohaté na vodu a čerstvé. Mějte na paměti, že čím menší dítě je, tím větší a nebezpečnější je riziko dehydratace…..

Všechny své základní věci jako tašku, hračky a dokonce i bednu můžete převážet ve voze, který je určen na pláž….