i iv=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Představte si situaci, že se rozhodnete skoncovat s městským životem a chcete se odstěhovat na venkov. Máte k dispozici městský byt v lukrativní zóně, ale vás zajímá především klid a pohoda, bez stresu, bez smogu a hluku a samozřejmě i bez chaosu a negativních energií, které městský život mnohdy provází. Je pro vás větší prioritou vaše zdraví a nikoli kariéra.

interiér mobilního domu

Váš byt nakonec úspěšně prodáte a dočasně se odstěhujete k rodičům, abyste měli čas na pořízení nějaké vhodné nemovitosti na venkově. Nakonec se vám podaří objevit velmi zajímavou rekreační lokalitu s krásným pozemkem, odkud je úžasný výhled do přírody. Na pozemku se však nachází pouze stará dřevěná chata, která je určena spíše k demolici, než k rekonstrukci. Jak to vyřešit? Mohlo by vás napadnout jedno řešení, a sice velmi rychlé a atraktivní. Celoročně obyvatelný mobilní dům Relax B https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/relax-b-kancelar-zemedel-1866/. Jedná se o dřevostavbu, kterou lze vytápět krbovými kamny, případně jiným způsobem, např. tepelným čerpadlem, dostatečně prostornou, zařízenou základním vybavením (kuchyňská linka, toaleta, koupelna, nábytek v ložnici a v obýváku) a samozřejmě zateplenou.

krásná příroda

Celoročně obyvatelné mobilní dřevostavby se vyrábí na zakázku a přizpůsobují se přání klienta, zejména co se týče vytápění a vnitřního vybavení či dispozice a můžete vzorové domy navštívit a prohlédnout si je přímo osobně. Výhodou tohoto řešení je objekt s minimálními nároky na údržbu, dostupný ihned nebo do několika týdnů, a také ihned obyvatelný. Pokud je na pozemku zavedena elektřina a je zde k dispozici vlastní studna a možnost vybudovat septik, máte bydlení zajištěno celkem bez problémů. K celoročně obyvatelným dřevostavbám není zapotřebí stavební povolení a můžete je umístit i do chatové oblasti, i když některé mobilní domy lze kolaudovat, protože splňují normativy stavebního zákona.