Zahradní párty pod plachtou

Zahradní párty neboli slavnost vyžaduje spoustu času na přípravy. V rámci přípravy je nutné promyslet, https://www.svetbehu.cz/uz-beham-ale-chci-lepe/17278-co-promyslet-pred-zavodem/ co vše budete potřebovat. Nejen jídlo, pití a hudba je náplní večera. Hosté si budou své zážitky odnášet také ze společenských her, fotokoutku, představení například kouzelníka a v neposlední řadě také z prostředí, ve kterém bude párty pořádána.

partyopen

Pokud jste majitelem louky nebo většího volného místa, pak jste šťastným tvůrcem párty. Lze pořádat párty pod širým nebem, kde hlavní náplní večera může být grilování a živá hudba. Ovšem pokud nevíte, jaké počasí bude, nebo plánujete párty dlouho dopředu, pak je lepší volit párty zastřešenou. K tomuto účelu si můžete koupit nebo zapůjčit párty stan nejrůznějších rozměrů.

Velikost místa a párty stanu se odvíjí od počtu lidí, které chcete na párty pozvat. Je nutné, aby lidé měli dostatek prostoru pro volný pohyb a tanec. Své čestné a ne malé, zaujímá také jídlo. Forma servírování může být pomocí švédských stolů nebo jídlo přímo z grilu. Grilování se může stát také zážitkem a nejen gurmánským.

Pro malou zahradní párty bude stačit stan o rozměrech 5X10m pro větší sešlosti lze v Brně pronajmout party stany o rozměrech 10X20m a více. Při nepříznivém počasí je dobré volit stany i s bočními plachtami, naopak v horkém letním počasí je lepší boční plachty nenasazovat. Pro umocnění slavnostní párty lze stan vyzdobit baldachýnovou dekorací u stropu stanu, balónky a jinými dekoracemi. Konstrukce takového párty stanu je pevná a lze vytvořit atmosféru jakoby párty probíhala v budově.

partystan

Není překážkou, pokud je možné uspořádat párty jedině na nerovném terénu. Dřevěnými podlážkami lze vyrovnat jakýkoli terén, tak aby se hostům dobře pohybovalo. Na dřevěnou podlahu lze položit koberce jakýchkoli barev. Například červený koberec, umocňuje pocit hostů, že se budou cítit jako hvězdy.