Online eshop

Vždycky jsem toužila mít vlastní e-shop. Ze začátku jsem měla takový malý obchůdek, který jsem měla vedle domu. Byl to takový malý prostor, za který jsem platila docela velký pronájem. Myslím, že to bylo až přehnané. Takže co jsem si vydělala za mé prodané zboží, opravdu velké množství peněz jsem dávala majiteli za pronájem malého prostoru. A mě to někdy přišlo, že je to pouze malý sklípek, který majitel využívá, aby si přišel na velké peníze. Potom jsem si řekla, že tohle určitě musím změnit. Byla jsem ráda, když mi kamarád doporučil, abych si udělala vlastní e-shop a zboží, které prodávám můžu skladovat u sebe na půdě nebo ve sklepě.

Podnikat a vydělávat je klasika.

Řekla jsem si, že je to docela dobrý nápad, ale abych se přiznala, tak jsem nevěděla jak na to. A vůbec nevím, co se třeba dělá na webu a jak ho prezentovat. A pak jsem objevila jednu firmu, která se tím zabývá SEO pro WordPress a SEO online. Je to SEO pro wordpress, co jsem potřebovala a taky jsem online velmi často. Být online je opravdu skvělé, protože ihned víte, na čem jste. Ve firmě dělají třeba právě například tvorbu webu a je to pro ty lidi, kteří chtějí začít podnikat na internetu a potřebují taky online prezentaci sama sebe anebo té firmy, se kterou budou podnikat.

Na eshopech se často platí online.

Já bych podnikala pouze s malým osobním e-shopem, takže bych taky ale chtěla některou reklamu a prezentaci. Chtěla jsem, abych měla svůj e-shop podle svých představ a oni mi ve firmě slíbili, že se budou snažit a udělají mi opravdu skvělou cenu. A taky budu mít dobrý přehledný e-shop, který mi prý přivede více zákazníků. Byla jsem za to velmi ráda a řekla jsem si, že to risknu. Firma prý pro mě vybere ideální platformu webu, se kterou budu mít minimálně starostí a najde mi taky vhodný hosting. A taky mě skvěle zaškolí, aby mi všechno vycházelo podle mých představ. Co více jsem si mohla přát, než SEO pro WordPress nebo taky SEO online.